Quatre Creative Studio

E-TİCARET 

      Sürekli değişen dijital ve rekabetçi ortamda, dünyanın her yerindeki işletmeler markalarını oluşturmak ve büyütmek için e-ticarete yöneliyor. E-ticaret satıcıya ve alıcıya karşılıklı olarak yarar saglamakta. Tüketiciler hemen hemen her yerden rahatlıkla alışveriş yapabilir ve perakendeciler kendilerini yalnızca yerel alışveriş yapanlarla sınırlandırmamış olur. Daha geniş kitlelere daha kolay erişim sağlar.

      Hızla gelişen bu alışveriş deneyiminde, özellikle de siparişlerin başarılı bir şekilde dönüştürülmesi söz konusu olduğunda, her zaman gelişmeye ihtiyaç olacaktır.

      E-ticaret stratejinizi geliştirmek, sitenizi kurmak ve tüm pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek için bir ajans kullanmak, en yeni tekniklere, araçlara ve kaynaklara erişim kazandığınız için rekabette size bir adım öne çıkarabilir.

      Quatre’nin size özel e-ticaret geliştirmeleri hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu doldurun, bize biraz kendinizden bahsedin, danışmanlarımız hemen sizinle iletişime geçsin!

Pazaryeri Yönetimi

   Dünya üzerindeki en popüler online etkinliklerden biri olan pazaryerlerinde başarıyı yakalayabilmek için profesyonel ve teknolojik adım atın!

   Pazaryerleri işletmeniz için büyük bir potansiyel sunar. Platformlarda müşterilerinize sunabileceğiniz en büyük kazanç; az çabayla daha fazla satınalma gerçekleştirmek.

   Peki Quatre’yi pazaryeri yönetiminde özel kılan nedir?

   Mağazanızın tüm metrikleri üzerinde çalışıyoruz, metodik ve dikkatli bir planlama ile markanıza / ürünlerinize özel kampanya stratejileri geliştiriyoruz. Sepet ortalamanızı yükseltmek için stratejik çözümler üreterek daha fazla kazanç sağlamanız için çalışıyoruz.

   Her pazaryeri özelinde doğru ürün listeleme ve rekabet yönetimini sağlıyoruz.

   Müşteri ve satıcı için maximum fayda sağlayacak hizmetlerimiz ve Trendyol, Hepsiburada, N11 Amazon gibi Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinde yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Quatre Creative Studio
Quatre Creative Studio

Sosyal Medya Yönetimi

      Sosyal medyanın günümüzde sadece paylaşım yapmak olmadığını biliyoruz. Sektörünüze ve markanıza uygun yaratıcı içeriklerle etkileşim yaratmanız gerekir.

      Markanızı paylaşımlarla en iyi şekilde yansıtabilmeniz için hazırladığımız reklam stratejileriyle ve creative tasarımlarla sosyal medyanın dinamik gücünü kullanın.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

      Her saniye 2,4 milyon kişi Google arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için tecrübeli ekibimizle düzenli olarak yapılan SEO çalışmalarıyla birlikte işletmenizin sektörünüzle ilgili Google aramalarında üst sıralarda listelenmenizi sağlıyor ve web sitenizin trafiğini arttıracak stratejiler yaratıyoruz.

Quatre Creative Studio
Quatre Creative Studio

SEM – Arama Motoru Reklamları

      Kullanıcılar bir şeye ihtiyaç duyduklarında arama motorlarında arama yaparlar. Her arama müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için bir fırsattır.

      Bizler dönüşüm tabanlı arama pazarlama kampanyaları oluşturma ve optimize etme konusunda uzman ekibimizle yanınızdayız.

      Mevcutta var olan çalışmalarınızı devralıyor olalım yada bizimle yeniden başlıyor olun. Sadece tıklama değil aynı zamanda dönüşüm sağlamak için de çalışıyoruz.

      Quatre’nin satış yapmak ve online yeni müşteriler kazanmak için işletmenizi konumlandırmasına yardımcı olmasına izin verin. Etkili arama motoru planlamanızı oluşturalım.

      Aramanın gücüyle işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan özel bir SEM stratejisi için bizimle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama

      Marka Bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmaya yönelik google reklamlarında uzman ekibimiz sizin için çalışıyor.

      Minimum bütçe ile maximum dönüşüm almanızı sağlıyoruz.

Quatre Creative Studio
Quatre Creative Studio

Kurumsal Kimlik Oluşturma

      Quatre Creative markanız için 360° sektör araştırması yaparak size en uygun renk, logo ve slogan seçimleri yaparak kurumsal kimliğinizi oluşturur.

Lojistik Süreçleri Çözümleri

      E-Ticarette görünmeyen güç Lojistik.

      Yeni nesil depo yönetim sistemlerimiz ile e-ticaretteki lojistik kurulumlarınızı tamamlayabilir, siparişlerinizin doğru kişiye, en hızlı şekilde ulaştırabiliriz.

      Tam otomasyon bir depolama sistemi kurmak istiyorsunuz, stoklarınızı nasıl takip etmelisiniz? Lojistik departmanınızda kaç kişi istihdam etmelisiniz? En güvenli paketlemeyi nasıl yaparım?

      Mevcutta bir gönderim ağınız var ve geliştirmeye ihtiyacı var bunun için ne gibi değişiklikler yapmamız gerekiyor?

      Yapmamız gereken satış ve müşteri memnuniyeti hedef stratejileriniz için en uygun lojistik alt yapıyı oluşturmak.

      Lojistik stratejisi, lojistik operasyonları, e-ticaret lojistiği ve depo/lojistik merkezi tasarımı, paketleme çözümleri konularında lojistik danışmanlarımız sizinle iletişime geçebilir.

Quatre Creative Studio

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

  Web siteniz işletmenizin yüzüdür.

  Özelleştirilmiş tasarımlarımız ve uzman ekibimizle web sitenizi kullanıcı dostu, SEO ve mobil uyumlu, dinamik, özgün bir arayüze kavuşturuyoruz.